Напрям «Розумники» пропонуємо для діток від 3,5 до 5 років.

Цей напрям включає в себе:

 -вивчення англійської мови; 

-розвиток пізнавальної активності засобами ознайомлення з природою;

 -формування елементарних математичних уявлень; 

 -формування комунікативного мовлення. 

 Пізнавальна діяльність організовується: 

 1 заняття -  дошкільна підготовка, підготовка руки до письма. 

У цьому блоці заняття спрямоване на вивчення букви, цифр,числа, кольору, поняття часу, форм, навчання вирішувати логіко - математичні та логічні задачі різного рівня складності.   За допомогою зображувальної діяльності розвивається навичка – підготовка до письма. 

 2 заняття - вивчення англійської мови.

Завдяки ранньому навчанню іноземної мови дитина розвивається всебічно. Враховуючи вікову особливість дітей, англійська мова в «Академії дитинства» викладається в ігровій формі і спрямована, в першу чергу, на емоційну підготовку дитини для більш поглибленого вивчення мови в майбутньому і створення базового словникового запасу.   

Програма базується на принципах комунікативного навчання і спрямована на формування позитивної пізнавальної мотивації, призначена для колективної роботи з дітьми. 

Під час виконання дидактичних вправ здійснюється індивідуальний та диференційований підхід до навчання дітей з різним рівнем підготовки та різними здібностями.    Слухове ознайомлення дитини з англійською мовою супроводжується з вивченням букв, малюнком, змістовними картками, навчальним відео і музичним супроводом. Головне завдання - навчити дітей створювати діалог між собою.

Абонемент на 8 занять в місяц - 500 гр.

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 60 хвилин.

Пробне заняття - 100 гр. 

Кількість дітей в группі - до 8.