Арт-студія "Чарівна палітра"

Програма Арт-студії «Чарівна палітра» розроблена для дітей різних вікових категорій починаючи від 5 до 12 років.
З урахуванням особливостей і потреб кожної вікової групи, пропонуємо Вашим дітям творчі, цікаві і незабутні заняття по малюванню, живопису, графіці, прикладному мистецтву з використанням різних матеріалів та змішаних технік. 
Педагог напрямку, має великий досвід в освітній діяльності, володіє творчим підходом, допомагає кожній дитині реалізувати свій задум креативно і неповторно, починаючи з розробки проекту, і закінчуючи його реалізацією. При цьому головним завданням викладача є не тільки задати напрямок, але і надати можливість дитині самостійно і сміливо пройти внутрішні творчі суперечки, не обмежуючи свою уяву і потенціал. 
 Саме завдяки атмосфері мистецтва і натхнення Арт-студії «Чарівна палітра» у дитини формується естетичний смак, почуття і свідомість, поняття композиції, пропорцій, колірної гармонії, уявлення про прекрасне. 
Заняття проходять:
Понеділок, Середа - з 17.00 до 18.00
Максимальна кількість дітей вгруппі - 8 
Концепція програми спрямована на розвиток багатьох аспектів внутрішнього світу дитини: 
 - Розвиток дрібної моторики у дітей, яка вимагає узгоджених дій обох рук; 
 - Розвиток почуття прекрасного, терпіння, посидючості, акуратності, естетичного смаку, креативності, уяви, мислення; 
 - Розвиток комунікативних навичок, пізнання внутрішнього світу своєї особистості і вміння розуміти іншого. 
Вартість абонементу: 8 занять- 500 гр., 4 заняття - 350 гр.
Пробне заняття - 100 гр. 
По закінченню заняття дитина має можливість поповнити своєю роботою «Домашню колекцію» Чарівної палітри! Арт-студія «Чарівна палітра» повністю забезпечує усіма необхідними навчальними і якісними матеріалами на кожне заняття, що входить у вартість абонемента !!!